Prikaz jedne poruke
Stara 24.7.2020, 22:08   #3724
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Nisam igrao skoro, ali jesam kada su promenili f2p sistem (mada sam tada vec bio preffered) I jeste nesto bolje, ima tu par dobrih promena ali sve ostalo je manje vise isto.

Neke eskpanzije su sada potpuno besplatne (Hut i Revan), HC verzije dunova mogu da se igraju bez ogranicenja koliko znam. Imate pristup stanovima, moguce je imati do 12 aktivnih likova. Najbitnija (po meni) promena je sto sada f2p ima veci limit sto se tice kredita, pa je sada moguce imati milion (ranije je bilo 500 000) pa je kupovina na aukciji sada nesto laksa i sto su ubacili dodatni quickbar pa je moguce postaviti mnogo vise ikonica. Sprint je takodje od starta tu ako se dobro secam (mada nisam siguran). Quick Travel i Medical Probe su sada dostupni svima i nema ogranicenja. Takodje, ne treba pretplata da bi bili Preffered, dovoljno je kupiti nesto sa Cartel novcicima i odmah vas unapredjuje igra.

U globalu, dosta se lakse dise kada je u pitanju igranje (ne morate da jurite sve bonuse da bi dobili lvl itd) do 60. levela. Nisam sada siguran za neke stvari koje sam pomenuo, da li su f2p ili samo za preffered, mada mislim da je to sada otkljucano za sve.

Ali, ako planirate nesto ozbiljniju igru, sa skupljanjem najbolje opreme, raidovima, najnovijim ekspanzijama itd....Pretplata se podrazumeva.

Mislim da vredi uplatiti mesec ili dva da vas mine zelja, ocekivati potpuni f2p je po meni nerealno. Kada se jednom pretplatite otkljucavate sve ekspanzije koje su do tada izasle i mozete ih igrati i kada pretplata prodje (osim dve ekspanzije koje imaju neke Daily kvestove, mada nisu bitne toliko). Igra zaista nije toliko losa, 14 dolara s vremena na vreme stvarno nije mnogo ako zelite da igrate kao covek. Odigrate pricu do 60 ako vam se stvarno dosta dopada lepo uplatite jedan mesec i krenite sa ekspanzijama i pomalo endgame kada stignete do kraja. Pa na dalje sami prosudite da li vredi jos jednu pretplatu
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
perablenta (24.7.2020)