Prikaz jedne poruke
Stara 2.3.2021, 9:29   #1533
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Pa ne znam šta da ti kažem. Jel' ti imaš brzog arapskog konja? Jesi li popio helt tonike ili munšajn odmah kad lovci zapucaju na tebe? Ja sam kroz tu veliku šumu išao samo pravo stazom, popio dva tonika i vešto im utekao jer sam jahao brzo i nisu mogli da me stignu, a onda sam izašao na onu čistinu.
Ne ubiju oni mene, štaviše, jedva i da me povrede, nego čim zapucaju konj se zaustavi sam, bez obzira šta ja pritiskao, propne se i zbaci me. A to se dva puta desilo pre nego što sam i primirisao onoj čistini. Znam da bi trebalo da izbegavam puteve, ali kad se uđe u onu šumetinu van puteva su sve same strmine i velika je šansa da se u galopu strmekneš negde.

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Što se tiče te vrste konja nisi baš u pravu:
Znam da tu piše tako, ali za stotine sati provedenih u igri niti jednom nisam nabasao na divlje Nokote van Nju Ostina. Štaviše, kad god naletim na divlje konje u glavnom delu igre to su u 90% slučajeva Morgani, Tenesi i Kentaki. Tek u baš retkim slučajevima naletim na American Paint i Mustange. Sve drugo je misaona imenica.

A usput, prisetim se pisanja o tome gde Grizliji mogu da se pronađu i opet ovih dana od deset prolaza pored mesta koje sam opisao čoveku bar sedam puta naletim na grizlija, dok on nikako nije mogao.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke