Prikaz jedne poruke
Stara 27.4.2021, 20:36   #1490
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Moje omiljene mape bez ikakvog posebnog redosleda:

- Lupkow Pass - veoma raznolika i lepo dizajnirana mapa, ako izuzmem smorne 150/50 Crvene barone koji ne izlaze iz bombaredera.

- St. Quentin Scar - prostrana mapa, dosta mesta za taktiziranje pod uslovom da se čuvaš bush wookie-ja koji kampuju B

- Ballroom Blitz - volem brate AA na oba najbliža spawna da skidam golube pa to ti je

- Nivelle Nights - zadivljujuće zato što generalno ne volim noćne mape ali ova mi je savršena za "Enemy at the gates" nadmudrivanje među snajperima (definitivno omiljena mapa za lone wolf akciju).

- Achi Baba - pristojna mapa kada su timovi balansirani, kad nisu ili kad uleti cheater A i E postaju turistička gangbang atrakcija.

- Passchendaelle - veoma upešatljiva mapa sa odlično raspoređenim pointovima idealnim za dobro uigrane timove koji znaju kako da brzo eliminišu vozila (neke od najboljih partija su mi na ovoj mapi)

- Volga River - dobra mapa kada se ne dozvoli kampovanje snajpera na brdu u sredini plus flankovanje pored reke ume da bude interesantno


Mape čiji nisam preterani fan:

- Monte Grappa - prevelika je prednost timova koji kontrolišu brdo, sporedni pointovi (A i E recimo) nemaju niakkvog praktičnog značaja za mapu

- Sinai Desert - mapa nije toliko loša ali preterani broj aviona i realan nedostatak dobro pozicioniranog AA (ima ga samo na C i D i oba su neverovatno izložena) baš kvari užitak

- Fort De Vaux - odvratna mapa, ako se spawnuješ unutar bunkera ni GPS ti neće pomoći da nađeš izlaz

- Galicia - ravna k'o Banat, raj za bush wookie-je

Ostale mape su nit smrde nit mirušu, svaka sa svojim setom prednosti i nedostataka ali svakako mogu da se igraju.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke