Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2021, 9:30   #239
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Half-Life: Alyx

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Verovatno si se vakcinisao, pustili su te da se malo krećeš dok leto traje, naravno ne mnogo daleko, na jesen će te opet zatvoriti jer već postoji nova mutacija zbog koje ćeš za par meseci primiti novu dozu, ali bitno je da si ti kupio VR, natakao na ono malo mozga što ti je ostalo, mogu misliti kako izgledaš kad te neko posmatra sa strane, dok ti uživaš u čarima vrlog novog sveta.
Ako te bas zanima vakcinisao sam se medju prvim u svom gradu pa cak I u drzavi. A vakcinisao sam se ne zato da bi se kretao negdje nego zato sto od malena imam respiratornih problema I sve sto moze da smanji rizik od komplikacija ja cu da prihvatim. Takodje pola porodice su mi doktori koji su proveli mjesece u COVID ambulantama I vidjeli sve I svasta.

A to kako ja izgledam u svojoj kuci je samo moj problem. I ako VR steti necemu to nije mozak nego prvenstveno oci I toga sam svjestan zato nikada necu 3 sata provesti u VR-u nego 45-60min max. I nemoj da se brines za moj mozak I dalje ga imam I vrlo dobro ga koristim.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Dušan Vićić (8.7.2021), player1 (7.7.2021)