Prikaz jedne poruke
Stara 6.6.2022, 9:41   #633
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Nisu bolje. Prakticno totalno drugacija igra, ides kroz hodnike sa blobom od capture pointa do capture pointa. Mikro ne postoji, traju predugo, mucenje je igrati npr na vecini mapa nemas cak ni dovoljno mesta da right-click drag stavis strelce u formaciju i orijentises ih. Dodaj na to gradjenje tornica i blokada dok traje opsada i to pred nosom tvojih jedinica i sve vise lici na neki tower defense nego total war. Bili su mi ok na pocetku ali kad su prestale da budu novotarija postale su jednostavno predosadne.

A svaka bitka je siedge, osvojio sam mapu sa kornom (modovao/ugasio portale i chaos realms) i mislim da sam imao <50 bitaka na otvorenom polju. Bukvalno sam furao samo pesadiju, podelim ih u 3 grupe, 5-15 puta uradim right-click u toku opsade, max brzina i cekas.

Realno nije bilo tesko popraviti opsade iz dvojke, daj neki osnovni AI tornjevima da ne gadjaju samo nalblizu jedinicu (npr ako mogu da unistim siedge opremu pre nego sto ona unisti mene gadjaj siedge opremu), srediti bagove sa strelcima da gadjaju bolje a ne gore sa zidova, da napadac nema line of sight iza zidina da ne mozes da bacas magije preko i gadjas artiljerijom ako nemas letece jedinice ili nisi probio zid, neki debuf kada se popnes medrevinama na zid i malo vece mape za vise borbe po ulicama i sve super.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke