Prikaz jedne poruke
Stara 12.8.2022, 13:30   #1741
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
i što ne dozvoliti to ako već praviš open world? Smiksaš malo otvorenih misija, malo režiranih, nađeš balans...
Nisam želeo da budem preopširan pa nisam to pominjao, ali lepo si me podsetio, Malo otvorene, malo režirane, ali da priča bude dobra. To je kao kada bi rekao da želim da gledam dobar film tako što ću gledati prvih pet minuta, onda od 27-36. minuta, pa od 56-73, a onda od 17-22 minuta, itd i hoću da bude dobar. Jer ne želim da me režiser sputava svojim kadrovima. Dobro, malo preteano, ali se nadam da razumeš.

To je, jednostavno, nemoguće. Dobra priča mora da ima svoju linearnu radnju i tu je kraj. Ako u RDR2 pljačkaš banku normalno je da ćeš da se kriješ ili bežiš od zakona. Ako spašavaš Majku iz prokletog zatvora normalno je da ćeš da paziš na njega. Iskreno, sada se i pitam u kojoj misiji te to igra "vuče za ruku"?? Vrtim po glavi misije i razmišljam kako bih nešto mogao alternativno da rešim??? Zaista mi ne ide.

Ukoliko igra ima odličnu priču baš mi se faka kako ću da je pređem. Star Wars KotOR i Sith Lords su dve igre koje su linearne da linearnije se ne može biti osim u onome što izabereš usput. To koliko te usmeravaju na jednu ili drugu stranu je čudesno. A to je, ne samo meni, jedna od par najbojih igara ikada odigranih.

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Opušteno, Nasty u svakoj temi koristi priliku da napljuje Doom.
Nikada nisam pljuvao DOOM, naprotiv, znam da ima more ljudi koji je vole, samo JA LIČNO nisam ljubitelj te igre, ne idem na teme o DOOM ETHERNAL (Uz Doom 2 sam kompjuterski odrastao) i da je pljujem ili ne znam šta. Samo je JA LIČNO ne volim, što ne znači da je igra loša. To je samo moje mišljenje, baš kao što neko drugi ima drugačije mišljenje o RDR2.

I jedno je napisati da se nekome RDR2 ne sviđa iz ovog ili onog razloga, ali da je pljuje i da mene ubeđuje da sam glup zato što ne mislim isto kao i taj neko, to baš i nije normalno. Nadam se da razumeš šta hoću da kažem.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke