Prikaz jedne poruke
Stara 11.9.2022, 17:03   #1748
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

poceo ovo, zavrsio misiju sa vozom i moram da pitam - postaje li igra dinamicnija posle ovoga?

do sada manje vise samo hodanje, jahanje, slusanje medjusobnih razgovora gomilice likova od kojih vecinu jos uvek ni ne razaznajem ni po liku ni po glasu, kamo li da mi je stalo do njih i gledanje konjima u pozadine.

mnogo je sporo i jos sada vidim da treba da pazim koliko glavni lik ima kila i dal mu je vruce, valjda necu morati i toalet papir da mu nabavljam...
i sve je sporo nekako. pa samo da orobis pokojnika sa zemlje treba 4-5 sekundi...

oce li poceti stvari da se desavaju, oce li biti akcije ovde i da li ce se ista razlikovati kakva je bila do sada?

nesto sam se nadao da ce ovo biti kao skyrim ili witcher, ili makar nesto kao gta sa tematikom divljeg zapada... za sada sam malko razocaran. mozda sam previse ocekivao, mozda imao pogresna ocekivanja (trudio se do sada da izbegavam spojlere) ili zurim sa zakljuckom.

i ta grafika koju toliko hvale... ono, ima atmosferu stvarno, ali (konstantnu maglu na stranu) ubise u pojam sa blumom.

naravno, ne kazem da je krs. ovde sam izneo samo negativne stvari koje sam primetio i koje malko smetaju.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke