Prikaz jedne poruke
Stara 12.9.2022, 1:04   #1758
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Vidis ovo nije igra gdje je akcija i samo akcija. Ovo je poprilicno spora igra gdje ili uzivas u svijetu koji je R* kreirao ili je preskocis. Ako ne volis da slusas razgovore izmedju likova, uzivas u jahanju po fenomenalnim predjelima dok istrazujes mapu ovo nije igra za tebe. RDR2 ima akcije taman onoliko koliko treba i kad treba. Ostalo je predivan sijet, odlicna prica i fenomenalno napisani likovi.
otkud znam... mislim, volim ja sve to, samo da nije nista preterano, i samo da se ne pogubim sa likovima, a na pocetku mi ih je previse. i glasovi su im svima slicni, ne razlikujem uvek kad ko prica dok jasu napred.

i svet mi za sada nije bas nesto mnogo predivan, jer je sve nakrcano bloomom i maglom, kao sto bi jeftine igre uradile. a ova nije to. ali ok, nista sto mali mod ne bi resio.

a save sistem je uzasan. na kraju misije sa vozom sam slucajno ubio jednog lika jer je na istom tasteru i pucanje i izbor akcije. celu misiju mi nije davalo da snimim, a ni autosave nije nista snimao. i ode pola sata.

ma, samo da ne moram da budem arthur-ov babysitter, da ga bistim, da mu brojim kalorije, merim temperaturu, brisem pozadinu i ostalo.

jos su mi negde objasnjavali da treba da pazim da arthur-u ne bude vruce, a ja nigde ne nadjoh opciju za outfit. ali dobro, to je vec sitnica.

dacu joj jos sansi, ili igrati u trenucima kada budem u takvom mood-u.

tako sam i dark souls 1 hteo da brisem posle 1-2 sata igranja jer mi je delovao clunky. i stotinak sati igranja kasnije je postao moja omiljena igra iz poslednjih 20 godina, ako ne i ikad.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke