Prikaz jedne poruke
Stara 2.10.2022, 21:41   #1786
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Red Dead Redemption 2

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
kapiram sta kazes, ali se ne slazem.
meni se npr. svidi prica, grafika, akcija, likovi, muzika, ali ne bih da moram i da coveku menjam pelene. sto da mi ne bude omoguceno?
to je nesto kao sto postoje i razlicite tezine. u poslednje vreme se "easiest" cesto naziva "story", jer ti omogucava otprilike suprotno od ovoga sto ja zelim - da preskocis napetost akcije i uzivas u prici.
nece ni jedna strana biti ostecena time sto postoji opcija vise.
ali dobro, napravili su kako jesu i 98% ljudi je odusevljeno. postujem to i razumem da nisu imali potrebu da se bave ovako necim (iako bi verovatno to lako sredili).

Ovo me podseti na Sekiro. Setting me privukao, ali kao neko ko nikad nije bio fan DS serijala i lupanja sakom o sto (osim u comp MP pucacinama), jednostavno sam je preskocio. Ne vidim problem u implementaciji vise opcija, ali gatekeeping je ubedljivo najjaci kod FromSoftware igara.

Srecom pa sam posle odigrao Ghost of Tsushima.

Da Horizon Forbiden West na PS5 nije imao story mode, imao bi bar jednog PC igraca manje kojeg su “navukli” Zero Dawnom. Jesam trebao da lupam kontroler ili preskacem igru, a oni da gube pare? Jednostavno visak opcija skoro nikada ne skodi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke