Prikaz jedne poruke
Stara 21.11.2022, 0:40   #13
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 717
Zahvalnice: 522
Zahvaljeno 165 puta na 111 poruka
Određen forumom Re: Warhammer 40K: Rogue Trader

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Nisam igrao Battlesector ali sam cuo OK price o njemu. Relic mu dodje 4x ali onako...nije me nesto drzala mada iskreno nisam ni igrao mnogo

Od poteznih Mechanicus jeste stvarno dobar ali je i dalje specifican, nije Xcom i nije toliko sirok sto se tice vrsta jedinica (generalno se koriste samo svestenici koje mozes da nadogradjujes kako ti je volja) ali je dosta dobar. Jednostavan ali ima neku dubinu...

Ako hoces bas poteznu kao sto je Xcom onda je dobar pomenuti Chaos Gate, mada ume da bude problema sa naglim skokovima tezine ako se igra u potpunosti kao Xcom i ako se neke nadogradnje zanemare.
Ne mora nikako da bude kao Xcom . Xcom je obicno referenaca potezne pucake igre i to je sasvim prirodno zbog popularnosti ali meni je samo " jedna od " . Generalno potezne takticke igre volim i dovoljno je da su dobre na svoji nacin.

Odslusao sam sigurno i do 30ak audio knjiga uglavnom iz Horus Heresy serijala . Sad evo prelazim Ajzenhorn naslove (kad zelim da se vratim u WH) . A nisam takao njihove strategije . Kao uglavnom su prosek ali ocigledno da ima bisera.
Vise puta sam cuo Mehanikus , Mehanikus plus sad ove pohvale i sad ubedjen sam da treba da se igra a nisam uopste ocekivao tako dobre ocene na Stimu. Mislim ljudi znaju sta hoce kod ovakvih igara ,nisu bas za siru publiku i kad stoji na Stimu 90% i cujes specificne pohvale a poznajes i drag ti je lore otvori ti se apetit
edit - I da definitivno je numera je uradila svoje, Definitivno !
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke