Prikaz jedne poruke
Stara 15.12.2017, 2:47   #468
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Ajde i ja da se ubacim, pogledao sam u bioskopu. Jako sam podeljen u vezi ovog filma da li mi se dopada ono što su uradili sa pričom ili ne. Epizoda 7 mi je limunada u odnosu na ovo.

Ima mnogo dobrih, pravih STAR WARS trenutaka, ali ima isto toliko i scena koje su glupe na nivou epizode 1. Jedno pola sata filma su mogli kompletno da izbace i da ne izgube na doživljaju. U svakom slučaju mogu da zažmurim na te gluposti jer sam ih donekle i očekivao, ipak je film pravljen za sve uzraste, ono što nisam očekivao je sam kraj i nisam siguran da li mi se dopada što su krenuli u tom smeru. Mislim da ću tek posle epizode 9 znati da li mi se to dopalo ili ne.

Što se glume tiče, svi su jako dobro odradili posao, ali Adam Drajver kao Kajlo Ren i Mark Hamil su pokidali. Mislim da je Mark Hamilu ovo uloga života. Endi Serkis je takođe jako dobar kao Snouk. Jako, jako dobar.

Muzika je upadljivija od prethodnog dela a borba svetlosnim sabljama mi je verovatno najbolja u celoj sagi. Ima mnogo lepih kadrova.

Ukratko, obavezno pogledajte.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
player1 (15.12.2017)