Prikaz jedne poruke
Stara 16.12.2017, 15:44   #478
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Star Wars saga

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Kao da ćete da izgubite pola života ako ga odgledate. Dok ste ovih par dana čekali na opis mogli ste sami da ga vidite. A ove gluposti da je prethodni deo nešto najgore što je odgledao, bolje da ne komentarišem.
Искрено, мени сада није ни до пара већ због опште "тржноцентричности" модерних биоскопа, гомиле људи који "везе" немају са Star Wars-om и генерално, некултурним понашањем људи. У Панчеву су првих дана дали само 3D/4X пројекције, карта 650 динара.. х2, плус остали трошкови. Ономад сам се натерао и нервирао пола филма.

Star Wars су специфични наслови, имају одређену репутацију и тежину. Неко то разуме, неко то не разуме. Неко разуме зашто је Е7, генерално, катастрофа у том контексту, неко не. Ништа му не фали али то једва да је био Star Wars филм.

Rogue One је зато мени био пун погодак али то има везе са бољим глумцима, бољим режисером, бољом скриптом и експерименталним концептом који не оставља cliffhangere зарад нове отимачине пара следеће празничне сезоне.

Још увек се сећам шока људи у биоскопу (поготово парова који гледају први Star Wars филм у животу) када је happy end изостао.. Тотално им покварио вече.

Зато и чекам Han Soloa.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
Skenderevo (16.12.2017)