tema: Blasphemous
Prikaz jedne poruke
Stara 30.9.2019, 20:25   #15
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.952
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Blasphemous

Ja je prešao prekjuče, sjajna igra u svakom pogledu, osim što su mogli malo bolje da natuknu šta bi, orijentaciono, sledeće trebalo da se uradi (ovako se sve često svodi na obijanje karakterističnih lokacija, da se vidi da li će neki novopronađeni predmet negde moći da se iskoristi). A to, u kombinaciji sa povećim prelaženjem nivoa i šturim fast-travelom, zna da smori pomalo, naročito zbog ponovne borbe sa kripovima.

Finalni boss nije previše težak, mene je najviše namučila beba sa bodljama, za finalnog ako se napravi dobar bild (obavezno apgrejd u brojanici koji sprečava interapciju prilikom obnavljanja zdravlja), relativno se lako eliminiše.

Jedino što sam kompletirao oko 90% svega, i sad kad hoću da se vratim u igru, zabaguje se posle uvodnog ekrana i ne pušta dalje

Preporučio bih i odlični soundtrack i artbook igre koji ide uz deluxe ediciju, stvarno gomila sjajnih i morbidnih kreacija na jednom mestu, koje još više dobijaju na kvalitetu jer se jasno vidi kako pojedini stvorovi izgledaju (što zbog pikselizacije u samoj igri često nije slučaj).
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
filpan (17.4.2021)