Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2007, 15:22   #15
yahhoo
Veteran
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Urmenhaza
Poruke: 1.174
Zahvalnice: 465
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Novo napajanje za geforce 8800gts

Citat:
Temptation kaže: Pregled poruke
Najgora stvar je uzeti jake komponente, a smesno napajanje....racunica ti uopste nije tacna, cini mi se da ne poznajes bas karakteristike i razlike u napajanjima.To sto pise da napajanje ima 450w uopste ne znaci da ima toliko....90% napajanja nemaju snagu koja pise.Drugo, nasa mreza je vrlo problematicna i Eps ne isporucuje uvek 220v, cesto je i ispod 200.To je dobar test za napajanje...dalje, i da u samom napajanju ima recimo 400w, ne ide sva ta snaga svuda podjednako, vec napajanja imaju grane, voltne izvode i nije svejedno gde je snaga rasporedjena...u tome se dobra napajanja i razlikuju od slabijih.
I na kraju, klokovan c2duo, klokovana 8800gts, plus sve ostale komponente sigurno idu do 300w, pa cak i preko....i onda neko ko to ima i ima neko napajanje realne snage 350w(a pise recimo 450w), treba da razmislja da li da doda jos jedan hard disk ili da li ce napajanje izdrzati laserski stampac...
Znacaj kvalitetnog napajanja je veliki, narocito ako se imaju kvalitetne komponente!
Moram da te dopunim nemam jake komponente Tako da mi komp kao sto rekoh trosi 150w sa integrusom. I plus 8600gts silent 75w = 225w Da,da...
I sorry znam da sam vam rekao za ovu gts, ma uzecu i nju ali kasnije. Znaci primio savete ka znanju novo napajanje + gts = super kompjuter
yahhoo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke