Prikaz jedne poruke
Stara 22.12.2007, 3:06   #6
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Avanture po defaultu

Agata...hm...mislim, sta reci?!
Smetaju mi neke gluposti... kao prvo, veoma mali broj lokacija. Drugo, igra je bas laka, tako da kad se covek zaglavi, sigurno ce da nadje resenje ponovnim obilazenjem svih lokacija i pricanjem sa svim likovima. Sto znaci da je igra pomalo dosadna, ali odlicna kad treba da se odmori mozak (kratkotrajna zamena za PES ). Dalje, ima bas mnogo nelogicnosti. Npr, gde su svi gosti? Tu ne mislim na nevazne goste, nego na one upletene u ubistvo (tj. vazne likove). Nema ih ni u hotelu, ni oko njega, ni u selu. Pa onda, Poaro, u igri, nece/ne ume da popravi auto. Kako ga je onda popravio kad je stvarno istrazivao? Kako je uopste napredovao dalje? Glupo je i sto Poaro tacno zna da treba da cini da usluge drugima, tacno zna da ce kasnije da mu zatreba njihova pomoc.
Nego, ove nelogicnosti ne kvare mnogo uzitak (koji, doduse, ionako nije veliki).
Zanimljivo mi je sto se ona sluzavka preziva Narakot, kao i Narakot iz ATTWNa, a i Poarou glas vise ne pozajmljuje glumac iz serije, ali je i ovaj odradio odlican posao.
Grafika je dobra, jedna od retkih avantura koja dobro izgleda na monitoru od 22 inca. A i muzika je dobra, ali kad se pojaca ne cuju se dobro glasovi...

Spoiler za ubicu:
Zasto sam ja mislio da su promenili ubicu?

Inace, ovo je sve moglo da stane u onu temu ''Agata Kristi vs. Serlok Holms''.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke