Prikaz jedne poruke
Stara 8.8.2010, 13:07   #142
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: SK Playthrough

Spoiler za okraćivanje kobasice od poruke:
Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
imam ja dovoljno jak kompjuter da potera i mnogo zahtevnije igre, ali je opet DW2 skroz usporen i mučan za igranje.

Tek onda je tragedija velika/tuga neprebolna . Zamisli šta bi bilo da imaš komp iz 2007. ili neki muzejski eksponat kao ja.
Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
Nego, treba li da popunim neku pristupnicu, prijavu, platim članarinu ili nešto četvrto pa da mogu da igram i ja sa vama ovde?
Možeš meni da uplatiš neku kintu (sugrađani smo, pa može i na ruke ) u svako doba. Šaljem ti broj računa na LP/PM.
Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
I ne, ne želim da vodim plejtru.
E, došli smo do ključnog problema cele ove priče. Svi bi da budu matrozi (sailors, bre), da krstare morima, a niko neće da (bar jednom nedeljno) uđe u bure .

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
ali su i dalje bili korisni i jako dobri - u krajnjem slucaju, neko ce iz Plejtrua Bad Mojoa saznati vise o igri nego iz bilo kog opisa na netu
Nije da nisu i nije da neće, ali to je pre svega zbog entuzijazma onog nesretnika što je celu stvar gurao i kad su skoro svi od igranja odustali, a jedna lasta ne čini da cveće cveta, ptičice cvrkuću i devojke napupe .

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
pa nije vise tolko ni bauk dosbox, pogotovu jer imas ove third party programcice
Važi, probaću.

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
nije uopste problem reci ovo se igra i zapoceti nego znati da li ce to neko uopste hteti i da igra al' sta vredi kad kazem Touche a neko iz publike dobaci: "Pih, matoro vino, losa berba, boja mi se ne svidja, kisi po malo, ocu Bretanju necu Burgonju, nisu grozdje gazile bosonoge Spankinje dok su im brushalteri upijali znoj pod vrelim katalunjskim suncem" a za Whispered World: "Suvise sveze toceno pivo, pena izbija sa pola krigle, nije dovoljno 'ladno, slatko..."
Ti započni da vodiš stvar, a te što će da dobacuju - zanemari (tko ih firca ). Kogod će se već naći da ti pravi društvo . Pre bih mogao da se kladim da će neko ko od početka nije bio umešan u celu stvar uzeti da igra štogod pod гејммастеровом ravnateljskom palicom nego oni bukači koji se raspale ko hepo-kocke pre samog početka igranja a posle im "dođe baba iz Rumunije" .

Da (kao iskusni političar & diplomata) zaključim izlaganje jednim legendarnim citatom iz Biblije:
Citat:
Ezekilj, 26:18 kaže:
Mis'im šta reći: situacija je teška, ali ne i bezizlazna, samo treba pronaći pravo rešenje u oskudici alternativa.
copyright by Pjanovic

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Nista nego da makar nas trojica napravimo pledge da, sta god neko htio da izgura kao playthrough, mi cemo igrati do kraja, pa bilo to nesto 5 puta predjeno do sad kao Grim Fandango...
Pre ću da ti dam litar (svoje) krvi no takvo obećenje .
Ne treba se olako zavetovati.

Poslednja ispravka: zoran845 (8.8.2010 u 13:24)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke