Prikaz jedne poruke
Stara 28.8.2010, 22:14   #166
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: SK Playthrough

Ja sam svoje mišljenje o (kolektivnim) proigravanjima jasno i glasno izneo u više navrata (mada se ono do sada ne slaže sa mojim delima - vodio jedan i učestvovao kao igrač u drugom). Da vas podsetim šta sam poslednjom prilikom rekao:
Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Ovo je samo izuzetak koji treba da potvrdi pravilo: ne očekujte da stalno učestvujem u čoporativnim prolaženjima kroz avanture. This is a precedent, folks!
Dakle, nemam baš nameru da učestvujem u proigravanju bilo kog naslova, pogotovu ne skoro, a naročito ne dok još ima štošta da se kaže u trenutno aktuelnom (još neohlađenom) plejtruu. Mislim da je zakazivanje sledećeg igranja preuranjeno, ali ako ima zainteresovanih - želim im dobru zabavu.

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Fair enough, mada odustajanje od necega u startu, pa makar dati shansu par ekrana...
Da budem još jasniji (ako je moguće): meni igra mora da legne, avanture ne igram tako što kažem "Idućeg petka u 23:14 uzimam ... (staviti naslov po izboru) i krećem" (TWW sam započeo jer me je Dijego pomalo zadužio, a kasnije je ispalo da je igra odlična).

Kako ih biram? Ne znam ni sam, ali kad god sam nešto igrao znao sam da je to u tom trenutku ono pravo; imam dobar instinkt i nešto mi prosto kvrcne u glavi kad se sve složi kako valja (tako sam i ženu izabrao , pa se držim oprobanog recepta i za druge (malo manje) bitne stvari).

P.S. Biće da sam upravo zbog svoje izbirljivosti, ćudljivosti i specifičnih zahteva tako (relativno) malo avantura odigrao.
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
i ja prvi funkcionisem po sistemu "cekanje pravog clicka u glavi"
Nešto ti se to (čini mi se) mnogo često dešava. Kako uspevaš da spavaš od tolikog kliktanja u glavi?

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
... moje je misljenje samo da bi nam svima super leglo da nastavimo u u istom ritmu protrcavanja neceg kvalitetnog i posebnog
Meni ne bi. Volim da igram avanture kao što pijem vino: polako i "sa guštom" a ne na brzinu. Nikada u životu nisam navrnuo čašu vina na eks ili posle flaše jednog namah udario na drugo. Niti sam pohitao da smesta po odigravanju jedne (lepe, a i onako) avanture naskočim na drugu.

Kad smo već kod skakanja sa igre na igru, da te pitam nešto: ti si odavno član ovog foruma, a relativno kratko (ali žestoko ) nastupaš u podforumu Avanture. Kako si izdržao toliko dugo a da ne uzmeš učešća u njemu?

Poslednja ispravka: zoran845 (29.8.2010 u 10:15)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke