Prikaz jedne poruke
Stara 28.8.2010, 22:22   #167
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: SK Playthrough

I ja mislim da je preuranjeno, ali rekoh - posle ne znam koliko cu imati vremena... A TWW playthrough ne treba ni da se ohladi u nekom sledecem duugom periodu!

Fair enough, mada odustajanje od necega u startu, pa makar dati shansu par ekrana... Ne znam sta si od svega ovog sto mi na'm'pade igrao, mislim cak da bi ti se sve i dopalo, makar na osnovu neke moje predstave o tvom ukusu kad su avanture u pitanju.

edit: ok, to je sasvim cool rezon, i ja prvi funkcionisem po sistemu "cekanje pravog clicka u glavi" - moje je misljenje samo da bi nam svima super leglo da nastavimo u u istom ritmu protrcavanja neceg kvalitetnog i posebnog, zato i sva inicijativa.

edit2: Hahahaha vidis bas se pitam sto se ne mogu ljudski naspavat' zadnjih mjesec dana... mora da je of silnih clickova . Opet... zavisi sta smatras igranjem na brzinu... Mislim da se tu ne moze neki univerzalan zakljucak izvoditi. Za nesto mi treba 5 dana dje cu svaki dan da igram 4-5 sati, nesto drugo cu fino da oduzhim i mjesec... Ja cu jos jednom, evo treci put da kazem - jedini razlog zasto sam pozurio sa ovim predlozima, je zato sto me u periodu sredina septembra-sredina novembra ceka haos od obaveza, sto me zesce pizdi, i na kraju krajeva zelim da ovo ljeto zaokruzim sa jos jednom avanturom. I ne, ne mogu da vjerujem da, kad si zavrsio neku extra avanturu, bas nikad nijesi posle par dana, nosen istom energijom i groznicom, uzeo da igras nesto novo .

Licni elaborat, cija mi sustina nije bas jasna, ali ajde... Postoji vise razloga zasto sam ranije bjezao od pisanije na SK forumu, pogotovo na Avanturama. Prvi, naravno - sto sam znao da je zesca navlakusha Zatim - jurcanje za teskim ispitima i jos zamrsenijim zenama, dugi period nedje od 2004-2009, kada sam ukupno odigrao mozda 4-5 avantura, i samo gledao kako se gomilaju nove, i otkrivaju stare koje se nijesu presle... Onaj cupavi period kad imas 22-25 godina, trazis se na milion nacina, ni jedna raskrsnica ti ne valja ili uglavnom biras pogresne, i zesce se bijes sa vjetrenjacama. Svi prolazimo kroz razne faze, ovakva svakodnevica mi nekad odgovara, nekad ne - a SK je trenutno dio nje, i ne cini mi se da trenutno to treba da mijenjam.

Poslednja ispravka: getawayblues (29.8.2010 u 11:06)
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke