Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2005, 2:50   #109
zleetherius
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 169
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Citat:
SuperG kaže:
Ja licno znam (nisu mi prijatelji), 5-6 metalaca(ne poznaju se) i svi su teski narkomani! Ne bih sad da se prepirem i da iznosim svoje misljenje o vama (da vas vredjam), jer je ovo IT forum. Ja sam vas samo nazvao onako kako inace nazivam metalce.Licno nemam nista protiv ljudi koji slusaju metal a oblace se normalno... Ali ne podnosim nakaze koje na T od 35 stepeni nose mantije... (Sa ovim ce se sloziti 90% ljudi na ovom forumu).A vi niste nista bolji od "motorista", bas bih voleo da vidim nekog intelektualca, pisca, uspesnog coveka koji se oblaci kao poslednji kreten (metalac). To je samo jedan u nizu od pravaca u koje upadaju adolescenti pri krizi identiteta. End of story.
evo odmah da demantujem ovu izjavu. JA NISAM NI METALAC NITI SE TAKO OBLACIM, ALI, postoji jedno veilko ALI. 60% mojih drugarica i ortaka su metalci (nisu narkomani, mada konzumiraju lake droge ;D 40%, sto nema ama bas nikakve veze sa tim sto su metalci) i veruj mi ne mozes da zakljucujes o nekom na osnovu muzike koju on slusa. kad samo vidim one retardirane fenserke koje ne slusaju nista osim cece i viki, zgroze se kad im pomenes komp, i ceo dan provode u sminkanju! a ima i normalnih medju njima . iz mog iskustva metalci su mnooogo gotivniji od seljaka & iq im je veci od broja cipela
zleetherius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke