Prikaz jedne poruke
Stara 10.1.2023, 21:22   #1
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Note taking uredjaji i nabavka u Srbiji

Baš sam se naložio da pazarim nešto tipa Scribe, Remarkable 2, neki Onyx e-ink sa olovkom jer mi je takav uređaj potreban u day-to-day varijanti, papir i olovku najviše volim - ali brisanje i pisanje su problem - što ovi uređaji upravo dozvoljavaju. Jedna od ideja mi je takođe bila da uzmem Mi Pad 5 sa olovkom za nešto manje od 400e medjutim nema ga vise na tržištu kod nas. Tableta ima po oglasima ali olovke nema. iPad sa Apple Pencil mi je preskupa kombinacija jer nisam investiran u Apple ekosistem.

E, sad, otvoren sam za predloge što se uređaja tiče jer bih voleo da prođem što jeftinije ali sam otvoren i da se isprsim za premium stvar koju ću da koristim godinama.
Problem je samo nabavka kod nas a da se izbegne dranje prilikom uvoza na granici.

Šta ima da se nabavi kod nas a da nudi pristojno iskustvo pisanja i crtanja? Ne bih da puknem 400-500e na neki tamo Onyx a da se ispostavi da je UX krš i da je olovka loša itd. Je l' neko koristio šta ovde od tableta sa/bez e-ink ekrana za pisanje i crtanje?
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke