tema: Slusalice
Prikaz jedne poruke
Stara 17.5.2023, 15:43   #220
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Slusalice

Citat:
Lex987 kaže: Pregled poruke
Da, to su regularni... Nisu bas ni jeftine te Asus TWS, iako Hi-Res sertifikat ne mora nuzno da znaci da su slusalice dobre, za te pare danas se ipak ocekuje aptx ili lhdc/ldac.
Moguce i da im ANC nije na nekom zavidnom nivou, pa zbog toga ne primecujes razliku u odnosu na sluske koje nemaju anc... Kod ovih NeoBuds Pro, kada u aplikaciji prebacim sa "Ambient Sound" na "High Noise Cancellation", razlika je ogromna.
Kapiram da si isao na gejmerske, pa nisi mnogo ni obratio paznju na neke stavke, bitno da si zadovoljan, ostalo su sitnice.

Edit: Vidim da koristis IPhone, AAC je tu, opusteno.

Iskreno, vise sam isao na estetiku, udobnost (koja je fenomenalna) i malo duze “stapove” (jbm li ga, ne znam koji je izraz za to), plus lopovine iz Gige taj popust daju samo za overpriced proizvode, pa rekoh da ga iskoristim. 15000 ne vrede, tih 12000 sto sam platio je max mada bi realna cena bila 10-11 hiljada.

ANC-om nisam odusevljen ali kad bolje razmislim, jos ih nisam testirao u nekom bucnijem okruzenju posto ne mogu bas da izlazim iz stana zbog zdravstvenih razloga. Svakako sam mislio da ce skroz izolovati pojacan TV i slicno, ali ne mogu to da urade na 50% volume (sve preko 70 cepa bubne opne i tu ti ni ne treba ANC posto ces ogluveti svakako za 3 meseca).

Sve u svemu, vrlo dobar proizvod ali kod nas, kao po obicaju, preskup. Malo smesno jer su na izlasku kostale 10000 din. uz axe kupon, al’ ipak smo mi ekonomski tigar, sta je 50% visa cena za nas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Lex987 (17.5.2023)