Prikaz jedne poruke
Stara 23.12.2012, 23:34   #44
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji Giveaway

Ovoga puta brzina nece imati ulogu

Ajde da objavim pravila vec kad sam tu. Ovaj put ce giveaway biti u trajanju od 7 dana pocevsi od sutra. Svaki dan ce biti 3 nagrade i izvlacenje ce se vrsiti putem SteamGifts sajta kako bi svi imali podjednake sanse Sve igre su Steamworks koliko me pamcenje sluzi XD Tako da bih zamolio da se dobitnici jave u sto kracem roku kako bi preuzeli nagradu. Ukoliko se javi potreba jedna igra dnevno ce biti dodjeljena na forumu bez potrebe za SteamGifts nalogom. Takodje ukoliko u toku dva dana jedan forumas dobije dve nagrade druga nagrada ce se ponovo izvlaciti kako bi svako imao sansu da nesto dobije. Nagrade nazalost nece biti nesto pretjerano velike ali nadam se da ce se naci oni koji ce ih igrati.

7. i posljednji dan giveaway-a ce se djeliti jedna veca nagrada i tu ce vam trebati brzine jer se nece dodjeliti putem SteamGifts servisa. Naime za finalnu nagradu bice potrebno da svaki dan tokom iduce sedmice pronadjete u nekom od mojih postova na forumu link koji ce vas odvesti do web stranice koja ce sadrzavati malu zagonetku. Svako rjesenje zagonetke je dio sifre zip fajla u kojem ce se nalaziti kljucevi finalne nagrade (Steam kljucevi) Link zip fajla ce biti takodje objavljen u nekom od mojih postova 31.12.

Giveaway pocinje sutra u vecernjim casovima tako da svako ko jos nema SteamGifts nalog ili Steam nalog neka ga napravi do sutra. I Sretno svima
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Luka Filipovic (24.12.2012)