Prikaz jedne poruke
Stara 6.4.2013, 15:09   #1102
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
malo blesav kaže: Pregled poruke
Najmanje mi se svidja Jon Snow. Zapravo, lik kao lik je interesantan, ali ovaj Kit Harington nema veze s ovom ulogom Joffrey mi je odličan, uloga ljigavca mu super leži Cersei isto. Najbolji mi je naravno Tyrion. Margaery - neam pojma, još mi je rano da je ocenim, tek je stigla
Tu si pogriješio. Jon Snow postepeno postaje od izbugljenog dečka koji ne zna gdje mu je mjesto, pravi muškarac i jedan od najhrabrijih i najpravičnijih likova (koji ostaje da poživi (a ovdje pošteni i dobri likovi malo kad prežive). Tako da je Jon jedan od najbitnijih likova u priči. A Kit Harington do sada odlično portretiše taj prelazak (vidjeli smo njegovu ratobornost i odlučnost u obraćanju Mens Rajderu, a to je tek početak) On više nije dečko sa početka priče.

A to što ti više voliš podmukle manipulatore i spletkaroše i misliš da samo zlikovci mogu dobro da glume to je druga priča. Vjerovatno i navijaš da Lannisterovi zadrže krunu. Sad znam koga da držim na oku.

Spoiler za za Lannisterove:
Neće im baš sve ići ko podmazano , okrenuće se stvari, pogotovu Džefriju i Cersei, da ti ne govorim za ostale, Jamie nije toliko loš a Tyrion mi je jedan od najdražih likova pa za njega nisam ni gledala


Po mom mišljenju najbolje glume: 1.Peter Dinklage (ubjedljivo najbolji kao Tyrion) 2. Aidan Gillen(kao prevrtljivi i snalažljivi Baelis) 3. Emilia Clarke (nepokolebljiva majka zmajeva) 4. Maisie Williams (kao oprezna i hrabra djevojčica koja barata mačem Arya Stark), ali poprilično dobro glume i ostali.

Po mom mišljenju najgore glumi ova glumica što glumi Catelyn, ne sviđa mi se ni njen lik zapravo. Sve što radi, radi pogrešno (zatvaranje Tyriona, oslobađanje Džejmija itd) i nekako je previše hladna i ukočena što sam mislila i za Lenu Heady (Cersei) ispočetka ali eto ona se popravila u drugoj sezoni.
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke