Prikaz jedne poruke
Stara 13.7.2015, 20:51   #9621
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Pa, ti onda gledaj ruske, kineske ili indijske filmove, ako ti smeta američka "propaganda" u američkim filmovima I mislim da je dosta tog ubacivanja politike u komentare filmova...
1. Нисам ни написао да ми смета, већ описујем филм као целину и све ставке (да би људи, када читају, видели о чему је реч), а ако ти се не свиђа, твој проблем. Теби ако не смета њихово претеривање и малтене непостојање филма који критикује америчку спољну политику, здравствени систем, корупцију, проблеме друштва итд. (оно што ти је pentraksil реплицирао), то је твоје и то ме не занима.

2. Ја пратим америчке филмове јер су најбољи и најквалитетнији, а пропаганда је код њих најприсутнија, а чак и да сам гледао филм кинеске или руске продукције са пропагандом, то бих истакао, јер је то део филма и мора да се истакне потенцијаним гледаоцима.

3. Никада не убацујем политику у коментаре, већ је пропаганда у опису филма, ОПИСУ.

Једна од првих реченица у мојој реценѕији American sniper-а: "Дакле, овај филм као филм је одличан. Радња, атмосфера, ефекти, све је одлично, ОСИМ ПРИЧЕ, јер је лаж!"

Резиме филма Good Kill: "Елем...да не дужим – ово је као филм, одлична ствар, са добрим заплетом, добром глумом (и слатким глумицама), али ако гледам сваки сегмент филма, што иначе увеч чиним детаљно, онда нисам заобиошао сегмент пропаганде."

Својом репликом си успео да ме изнервираш са тим циничним коментаром, фејк смајлијем и напомињањем да би волио да људи не описују оно што је саставни (и битан) део филма, јер ето, ти тако желиш.

Poslednja ispravka: Romantic (14.7.2015 u 20:50)
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke