Prikaz jedne poruke
Stara 24.9.2015, 3:14   #9862
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Рокстар брате, шта уради са описом филма? А све што си написао је супротно, јер......управо то, па него? Па јака и моћна драма са емотивном и снажном причом иза главног лика. И не знам где ћеш наћи тако насилан бокс филм. А цмиздрење је логичка последица онога што се главном лику десило. 1 од најбољих филмова у 2015. години убедљиво. Мислим да си претерао брате, али добро, то је твоје мишљење. ја сам само стао у страну филма, да га браним (што иначе ретко радим на овако описан начин). Ви који планирате да гледате неки филм са бокс причом, дајте човеку нешто насилно.
Spoiler za У вези Рокија...:
А то за Рокија, то повлачење паралела, не пије воду, јер ово је самосталан филм, са потпуно другом причом, карактером итд.
Entourage
Потпуно лудачки, у неком свом фазону, са простим, обичним, а самим тим и одличним форама и зезањем кроз цео филм. Одлична су и камео појављивања пар познатих фаца, лудачке сцене скроз. Постава је исто фантастична. Ма филм је фантастичан, а по типу хумора вуче на American Pie, Superbad итд, али још боље и зрелије. Дајте ми предлог за неки филм овога типа, одавно нисам уживао и смејао се у неком филму као овде.
Оцена 9/10.

Juno
Диван филм, са одличним током. Немојте да вас почетак филма завара. Нема досаде, свака сцена је супер. Има много смеха са оном блесавом глумом и одличним глумцима. Прича је веома лепа и говори о правој љубави, али кроз лудости једне јако слатке и (позитивно) откачене девојке, која пролази кроз много ствари. Сматрам да би ово свако требао да одгледа, јер је јако леп филм.
Оцена 8,5/10.

Old School
Први пут сам да одгледао до краја (раније сам гледао неке сцене). Дакле, ако тражите смешан филм, са класичним форама и маторцима у духу тинејџера који праве лудорије, онда је овај филм права ствар. Па и име све каже. Ово је зезање у старом руху, са одличном поставом, где је Вил Ферел доминирао , а једина мана је, можда, што главну улогу дадоше Луку Вилсону, али хеј, неко је морао бити озбиљан, бар мало више.
Оцена 7,5/10.

Harold & Kumar Go to WhiteCastle
Добар филм, смешан, са добрим форама, али нема оног смеха као код нпр. Ејс Вентуре. Више је као да набаците смешак и осмех вам настави да буде на лицу. Постава је пристојна, али 2 главна лика нису ни прићи ликовима из, по мени 1 од најсмешнијих филмова, Superbad. Не упоређујем, али сам сматрао да ће, с обзиром на препоруке људи са нета, бити нешто тако и пресмешан. Наравно, причица је фина, а хумор са по себи је довољно добар да пожелите наставак. Хоћете пристојну комедију са нетипичним хумором? Ово је права ствар.
Оцена 7,5/10.

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
Прича 2 пријатеља се наставља, а прави се спрдња са целокупном Владом САД-а, њиховим политичарима и причом о терористима. И овде има сличних лудости као из претходног дела, али са много мање хумора и као наставак, сасвим је ок. Више му дође као авантура што осликава и назив.
Оцена 6,5/10.

Before We Go
Капетан Америка у чупавој љубавној ситуацији. Филм се базира на 2 особе и прича их прати све време. Негде на половини сам се успавао, па сам размишљао да прекинем, али сам наставио да гледам и око пола сата пред крај је било боље. Иако филм покушава да направи романтичну ситуацију, да извуче емотивно, то баш и не иде тако лако (осим после половине) мада је глума била пристојна. Да је био дубљи заплет, било би пријатније, а и дао бих и већу оцену. Ипак, занимљив првенац Криса Еванса као режисера.
Оцена 6/10.

Death at a Funeral
Филм који нахвалише превише, а мени конкретно се свидело пар ствари, сцене са ликом и пилулама, са дедом и још која сцена. Реално, онај коме је ово много смешно, нема смисла за хумор. Ја брате волим стару школу хумора попут Ace Ventura, Superbad, American Pie, 21 Street, EuroTrip итд, да се бре смејем на неке блесаве форе и глупости, а ово...ноуп. Овде нема зога...капирам ја неглески хумор, али ово је лоше. Моје мишљење...нека ми не замере они којима се свидео, наравно.
Оцена 4/10.
Spoiler za Мало и о римејку:
Одгледао сам и римејк, али не до краја, јер ми је био толико лош, вештачки да га апсолутно не препоручујем. Бољи је оригинал, ипак. Бар је глума уверљивија и природнија.
Stara skola humora kazes Ace ventura,American Pie,sta je sa tobom mladicu da ne kazem nesto teze.Nema pojma o humoru.Dzisus Krajst sta sve necu procitati.
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke