Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2015, 23:29   #9878
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Нисам буквалиста. Оно што сам написао није буквално, већ је упућено са пренесеним значењем. Шта је то толико смешно у том филму (death at a funeral)? Пиххх...више је за неки блажи смешак на лицу, него нешто више...
smesniji mi je od vecine komedija koje sam pogledao. sa namerom krece delimicno ozbiljnije, lepo se razvija i tera me na empaiju sa onim perfektno odabranim nesrecnikom, kojem kao da na licu vidim trud da ostane primeren i istovremenu nemogucnost da to iznese. film polako uvlaci u sebe, tako da u jednom trenutku shvatis da se ludilo prosirilo do maksimuma. odavno sam ga gledao, ali se jos secam utiska.

ok su mi i ti filmovi koje si naveo, iako sam ih gledao kao dosta mladji, ali oni nemaju tu suptilnost. od pocetka do kraja su po malo preterani, pa ih ne dozivljavam kao mogucu realnost. iako ni to nije lose, nisu mi na istom nivou.
kada sam citao komentar, sve sam mislio da mislis na americku verziju filma, mada je nisam pogledao.

a nisam te shvatio bukvalno, jasno je to valjda bilo po mojoj reakciji - nego mislim da nema potrebe da se generalizuje na taj nacin, cak i da ti pohvalne kritike nisu sugerisale da se mnoooogi ne slazu sa tvojom procenom.

ali, ono... nista lose ne mislim. hteo sam samo da stanem na stranu tog filma, meni se bas svideo, lepo nasmejao, sto komedijama u poslednje vreme ne ide tako lako.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke