Prikaz jedne poruke
Stara 25.12.2015, 13:29   #10129
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Spoiler za Екиман:
Теорија завере је реч која је небулозна, јер тако нешто не постоји, већ или једно или друго, а ако обе склопиш у целину добијаш пропагандну реч коју су Јевреји пустили у медије и провлачили је тако да асоцира на глупоћу и лаж, а заправо је свака "теорија" "завере" ИСТИНА, мада глупим људима то не могу објаснити макар им нпр. цртао мапу Ротшилдовог трезора, а верујем да ти ипак знаш о чему ја пишем.
А у вези клипа, да, страшан сам, истрошио сам мини проценат једног реда у једној поруци на једној страни на једној теми, а не разглабао, као ви овде, на пар страна у пар тема што радите о неким глупостима и при томе спамујете...штета што ја нисам модератор, чистије би било.Ја се гнушам пропаганде (наше, стране, а пре свих амер. и енглеске) и увек се (иронично) насмејем када неко почне да ми прича уживо или када почну вести или када када неко почне да пише о неком слободама и и сличном, а све знам унапред о чему је реч као што је нпр. једна од највећих глупости у задњих пар година, колиција САД-а против ИД односно неуспелог експеримента, а заправо је...комедија...Било би добро да могу да пишем више о ономе што знам на одговарајућој теми, али је нисам приметио.
Ако не најпрецењенији филм ове године, онда један од. Али ваљда људи превише готиве Бенисиа и Блантову, па уз то надовежемо сцене драме и хистерисања и мудровања, bad ass погледе, па као "види врхунски квалитет, ово је врхунски филм, 1 од најбољих"...Не би ме чудило да се јаве дежурни спасиоци напумпаних филмова и ооо свемоћни врхунски критичари...
Ooppaaa, za nekog ko još gleda crtaće, gadan čiča rasteš, da ti kažem... Ništa ti ne deluju te tvoje pozitivne "vrh" romantične komedije, morao bi još toga da izvrtiš. Recimo ovaj:

Veronica wishes to die
.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke