tema: Grim Dawn
Prikaz jedne poruke
Stara 29.2.2016, 14:16   #37
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Grim Dawn

Strasna igra i kad se gleda u svom zanru a i van njega.

Npc-evi za sada (mada je rano na 7 levelu sam tek) uspevaju da me barem zainteresuju, da citam sta im je zapravo cilj i zasto im nesto treba, mozda su 2 faktora doprinela tome sto mi je voice acting na mestu najblaze receno volim da ih slusam.

I to sto mi igra ne izbacuje 1234 stvari ispred nosa sa ogromnim flesevima svugde.

Autowalk je dobro sto ga nema mislim da se odmorim od toga a i dodaje na atmosferi jako, koja je sva creepy realno ako su to hteli postignu uspeli su sve mi se cini minimalisticki ostavljeno na vama kako cete se snaci. Al opet armor/defense racunanje i jos ponesto mi zacinjuje vec poznate stvari produbljuje mozda je bolja rec.


Skill trees dobro uradjeni veoma nelinearan pristup svaki ability umesto da se ceka odredjen lvl lika pre nego sto ability postane dostupan ili pak potrebni odredjeni prerequisites skillovi u lancu. Ovde se ne ide ni na jedno ni na drugo nego se samo trazi ulaganje odredjenog broja poena u bilo sta sto vam je aktivno da bi se otvorio ceo sledeci chain kolko vidim.

Combat mi je bas kao mesavina Path of Exile i diabla za TQ ne mogu da pricam. Kao i ostatak igre maksimalno to the point sirov osecaj u toku iste sa sve veoma ukusnim i dobrodoslim raspadanjem tela ucestalo .

Soldiera sam uzeo za prvi prelaz jer obavezno volim po pravilu da se prvo krljam i patim izbliza like a real men i da onda nakn tog znoja prolivenog kad vec znam sablone da trolujem u drugom prelazu sa maksimalnom...taktickom eskivazom.

Za sada mi deluje vrlo kompetentan nisu se salili kad su rekli u nazivu da treba dosta da se obori cak i u krpama ovim u kojim sam gomile i gomile njih me salecu.

Cadence skill mahom gruvam jer em je jako efficient sa trosenjem mane, em radi strasan boost by default a i amplify ima na svakih nekoliko napada. Dok mi forcewave dodje vise kao polu crowd control.



Od dve tezine dostupne veteran mi se cini logicnijim izborom. jer mi se normal deluje soft u ovom slucaju al nije ni bitno jer uvek moze da se prebacuje napred nazad u main menu

Poslednja ispravka: sale94 (29.2.2016 u 15:08)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Ekiman (29.2.2016)