Prikaz jedne poruke
Stara 23.3.2016, 17:46   #10351
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Acaf, јел знаш да су филмови Последња екскурзија рађени по истинитим догађајима? (добро ајде, није да нема истине о судбини, јер је сигурно не мож' избећи ).

Е сада, што се тиче BvS: Dawn od Justice, јбт ко још слуша професионалне критике???!!! Слушајте шта заљубљеници суперхер. универзума кажу односно њихове оцене, мада ни то не треба прихватати превише озбиљно, јер када провалим да скоро нико није гледао Снајдеров Watchmen, дође ми да ударим главом од зид, а 1 је од најбољих суперхер. филмова које сам гледао - мрачан, бруталан, визуелно савршен испреплетан са савршеном причом што само Зек Снајдер уме и може. Али већина је тај филм тешко сварила због тог dark mode-а и свега мрачног, а он је слично направио и са 300, као и са Sucker Punch и оцене су им свуда више него добре, али професионални критичари га једноставно не готиве...да...али хеј важно је да готиве Џ. Џ. Абрамаса, лика који је од Стар Трека направио CGI clash. То је просто, када критике почну да хвале некога, то иде у бесвест, иако нема смисла.

Ако је Снајдер применио dark mode и у BvS: Dawn od Justice, мени је то одлично. Ако и поред свега филм заиста није довољно добар (искључиво по мишљењу гледалаца - фанова), нема везе, онда је то до Warner Bros. Уосталом, можда је и Marvel утицао на неке критике, не би ме чудило, јер је познато какви су по том питању.

Мада када видим колико високе оцене имају неки од најпрецењенијих филмова икада (Frozen, It Follows, WALL-E, Brave, Одисеја, Sicario, Guardians of the Galaxy, The Intouchables, Ant-Man, Avengers: Age of Ultron, Iron Man 3, Boyhood и листа иде и иде), онда се додатно не обазирем на њих. Као што је написао Пентраксил:
Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Recenzijama nista ne verujem dok sam ne odgledam.
Управо тако.
Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Hmm izgleda da je Batman vs Superman shit,naravno IMDB je pun fejk revijua gde daju 10-9.Iskreno ne znam zasto nisam iznenadjen,Na Rotten T je ocena 36%.
Jos jedna propustena sansa DC univerzuma nazalost ocekujem isto sa Suicide Squad. Kao fanboy mogu reci samo ovo:
Ма да бре сигурно...јеси ти то одгледао или нЕси? Када одгледаш, као фанбој и оцени. Боли те уво шта критике кажу, посебно оцене на Rotten Tomatoes, на њих сам алергичан (http://www.rottentomatoes.com/m/sharknado_2013/ LOOOL).

Poslednja ispravka: Romantic (23.3.2016 u 17:57)
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
filpan (23.3.2016), mmarko (23.3.2016)