Prikaz jedne poruke
Stara 7.5.2016, 17:07   #21
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: nVidia Pascal

Citat:
Renner kaže: Pregled poruke
Pa većini Titani i služe za pokazivanje. Ima tako par... likova, recimo u WCCF zajednici, koji se ubijaju od hvalisanja kako je klokuju, koje rezultate imaju, organizuju takozvane bench-a-ton-ove po komentarima,...

I uspjeo sam im upratiti profile. Jedan sa SLI Titan X-ovima vrti 3DMark skoro svo vrijeme na Steamu, sa strane malo igra Saints Row 3, a ostale igre pokrene taman toliko da izvrti interni benčmark i postavi rezuiltate za bolji e-peen. Jedan drugi sa SLI 980Ti-cama igra Dotu2, i naravno tu je 3DMark + EVGA Precision.

Tako pričam u Skype čatu i jedan koji ima Titan X veli "Ma, šta pričaš ti, ja igram", pa dobro, ti jedan, a i šta igraš je još pitanje, haha. No dobro, ni sam se nešto ne ubijam od igranja poslednjih par godina, ali ipak dobro dođe imati hardver kad hoćeš da zavrtiš nešto novije.

То за Западњаке све није ништа, зато ми је то све још тужније. Или заиста уживају у зависти Источне Европе где су плате испод цене једне 1080. Врте синтетику, оверклокују.. Бах, изгледа да нисам "nerd" довољно Онај наш други форум, топици препуни mV, херца, ко ће да стигне да се игра када се губи толико времена на оверклокинг? На срећу, није и да има шта
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke