Prikaz jedne poruke
Stara 11.8.2016, 10:57   #10720
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
^^+1

Upravo sam se vratio sa projekcije i prijatno sam iznenadjen. Pre par meseci sam ocekivao mnogo, pa je hajp malo splasnuo (jos vise posle nekih recenzija). Ali uvek sam donosim sud o tome kakav je film. Likovi sasvim OK, mozda nije bilo dovoljno prostora za razradjivanje svakog ali mislim da su se dobro snasli imajuci u vidu broj likova. Margo zaista odlicna, pribojavao sam se da ce to biti samo izgled, ali mogu reci da je kao preslikana. Harli i Deadshot su super razradjeni, imaju fino odradjene momente u kojima otkrivamo vise o likovima. Ostali nisu bas imali mnogo prostora ali su opet solidni. Prica se malo gubi u trecem delu filma ali je i dalje bio zabavan. Neke akcione scene su malo konfuzne ali nista strasno da unisti gledanje filma. Muzika zaista odlicna.
Sve u svemu, meni je film bio jako zabavan (svakako ne bez problema) Po meni mnooooogo bolji od BvS i vise nego solidan film. Bas mi je dobro legao.
Citao sam izjavu Yolandi Visser da su ih lepo iskopirali... nasao sam na netu, I zaista je tu dosta toga sto radi Die Antwoord...
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke