Prikaz jedne poruke
Stara 22.9.2018, 1:31   #3406
Srki
Član
 
Član od: 15.3.2006.
Lokacija: > U drugoj dimenziji
Poruke: 409
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 72 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
torivoje kaže: Pregled poruke
Šuknuli mi pre 2-3 nedelje D3 mini,jer "gase analogni signal" i to mi se ne sviđa :
  1. izbacilo mi iz igre stari VCR koji je majka za brzo snimanje
  2. izbacilo mi iz igre tv-karticu zbog koje djual butujem WinXP
  3. boje su ...nje ; na mom 15 godina starom tv-u su bile mnogo prirodnije.
Paket stigao bez štampanog uputstva,a ono koje se sa mreže može skinuti nije precizno na delovima gde bi moralo biti.No-snađoh se i podesih kako mi odgovara (tj. rasporedih kanale onako kako navikosmo)
Pre neki dan odnesoh da platim u SBB-poslovnicu onu njihovu mesečnu uplatnicu sa odštampanom cenom.Naplatiše mi 22,xy dinara više i na moj upit zašto tako - zabeležiše prigovor.
Pre 2 dana zvoni poštar i donosi mi na ruke zvaničan kompanijski odgovor da mi je prigovor uvažen.
To su profesionalci : lakše platiti poštara i preporučeno pismo,nego odštampati ljudsko uputstvo za uređaj,pa barem i na recikliranom papiru.

P.S.

Pišem ovo zato što je za starije sugrađane D3 mini čist horor.Moji starci samo što se ne rasplakaše.Deset dana ih učim i još moram priskakati u pomoć.

P.P.S.

Jupiii , naknadno editovanje poruke konačno radi !
Ne vidim razliku izmedju D3 uredjaja i D3 mini da bi ti trebala enciklopedija da ukapiras sta i kako funckionise
Jedina razlika je sto na miniju nema 72h unazad .
Ako je trebalo SBB da te natera da se odreknes VCR-a ,XP-a i TV kartice onda im svaka cast jer je ipak 21 vek.
Srki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke