Prikaz jedne poruke
Stara 23.2.2019, 17:04   #3465
Master Joda
Član
 
Član od: 4.4.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 60
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Pozdrav svima, procitah dosta o ovom EON paketu i koliko mogu da zakljucim utisak je uglavnom dosta mlak, ljudi su nezadovoljni.
Ja sam trenutno na Duo Gold:
161 TV kanal (52 HD)
Net 60/4 Mbit/s
HBO Premium (placam dodatno 700din)
Cinestar TV Premiere HD (dobio za free uz produzetak ugovora svojevremeno)

Sve u svemu zadovoljan sam, razmisljam o tom prelasku na EON Duo Premium i ne znam dal zaista nesto dobijam ili gubim. Doplata bi bila nekih 400 din/mesecno, nebitno.
Ono sto me najvise odvraca od prelaska je sto oni reklamiraju EON box kao "Napravite od vaseg televizora Smart TV". Ja vec imam LG Smart TV i sve te aplikacije za kojim ovde ljudi kukaju (Netflix, HBO GO, Deezer) to vec imam i ne treba mi Box za to.
Takodje Chromecast sa telefona na TV takodje imam out-of-box pa mi ne treba EON box ni za to.
Trenutni router koji imam je EPC3925, nisam zadovoljan Wifi signalom, pa imam svoj dual-band router.

Iskreno bojim se da ce mi zapasti neke jos gore komponente, vidim da se ovde dosta zalite na te nove modeme. Bojim se da cu svako malo morati resetovati taj EON Box i da ce slika biti gora nego trenutno na mom V2.
Neko je poredio slike i rekao da je slika losija na EON

Jel ima neko da je presao sa slicnog paketa i da vec ima Smart TV? Da li se pokajao?

Hvala unapred na vasim komentarima i savetima.
Master Joda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke