Prikaz jedne poruke
Stara 22.5.2019, 1:55   #3544
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Zato što Martin od 6-te sezone nema veze sa scenarijom u seriji (izvor, zadnji pasus:https://grrm.livejournal.com/415405.html).
.
Znam da je Martin prestao da pomaze od 6. sezone, hteo sam da kazem da knjiga za 6, 7 i 8 sezonu ionako nema i nije ni bilo (ako ne gresim)....Jednostavno nema razrade likova da bi se nesto ozbiljnije resilo. Imali su materijala za te dve sezone, e kada je osma dosla nisu znali kako da je zavrse. Otuda i moje pominjanje Martina i njegovog odlaska, nije tu da "kontrolise" stvari, okrenuo se drugim projektima i pisanju nastavka, knjiga nema. Rekao im je kako da se zavrsi ali nije to to, nema razrade.

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Kako to da 6. i 7. sezona nisu toliko zbrzane iako su ih radili D&D? Kvalitet je slabiji, da, ali nije katastrofalan kao u ovoj poslednjoj sezoni. Imali su oni dosta vremena da sve srede, zato su valjda i uzeli godinu dana viška nego obično. Jednostavno nema izgovora za ovako slabo pisanje, imali su i vremena i para.
.
Pa to se i ja pitam, zasto su odlucili da skrate i zbrzaju osmu a ostalih 6-7 bilo OK? Zasto je osma tako zbrzana i zasto je pisanje toliko lose u odnosu na prethodne? Jednostavno ne mogu da verujem da im je odjednom pao kvalitet pisanja, tek tako u poslednjoj. Ili niko nije znao kako da zavrsi sve to, ili je nesto jos po sredi.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke