Prikaz jedne poruke
Stara 26.7.2019, 19:55   #3590
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Akumu kaže: Pregled poruke
Ja sve to gledam preko strimova koji su donedavno bili na Redditu, Arenu koristim samo za prenose domaćih liga.
Kako si gledao to na redditu?

Citat:
Yonai kaže: Pregled poruke
Još samo kada bi i F1 prešao na Arenu, to bi bilo sjajno. SBB žestoko nervira sa ratovanjem sa RTS-om i državom Srbijom na svim nivoima. Nemam ništa protiv konkurencije na tržištu, ali generalno njihova filozofija sa TV kanalima nikako nije dobra i nikako ne ide u korist nas kao korisnika usluga. Razumem ja da mi imamo i opcije preko kojih online možemo da gledamo sve (npr. Kodi), ali generalno smaraju sa takvim stvarima, pomeranje RTS-a 1 sa prvog kanala i ubacivanje N1 na to mesto, utakmice reprezentacije stavljati na SK iako tim kanalima više od pola populacije nema pristup, itd.


Previše se bave nekim glupostima u koje je umešana politika i samo zbog toga nikad neću preći na SBB iako imaju superiorne brzine interneta i bolju TV ponudu u odnosu na ostale.
Eh brzine na papiru kazu 300 a u realnosti je 220. Sve je makreting i *******vanje. Trebaju da sednu i da se dogovore i svima lepo da puste sve kanale ili ko hoce da plati neka ima izbor. Sve na stetu korisnika rade.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke