Prikaz jedne poruke
Stara 26.7.2019, 20:55   #3591
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Yonai kaže: Pregled poruke
Još samo kada bi i F1 prešao na Arenu, to bi bilo sjajno. SBB žestoko nervira sa ratovanjem sa RTS-om i državom Srbijom na svim nivoima. Nemam ništa protiv konkurencije na tržištu, ali generalno njihova filozofija sa TV kanalima nikako nije dobra i nikako ne ide u korist nas kao korisnika usluga. Razumem ja da mi imamo i opcije preko kojih online možemo da gledamo sve (npr. Kodi), ali generalno smaraju sa takvim stvarima, pomeranje RTS-a 1 sa prvog kanala i ubacivanje N1 na to mesto, utakmice reprezentacije stavljati na SK iako tim kanalima više od pola populacije nema pristup, itd.


Previše se bave nekim glupostima u koje je umešana politika i samo zbog toga nikad neću preći na SBB iako imaju superiorne brzine interneta i bolju TV ponudu u odnosu na ostale.
Upravo je Telekom problem i njihovo ucenjivanje koje ne dopušta dogovor sa SBB tako da obe kablovske prenose kanale od one druge. Sećam se kad je naša liga pa čak i LŠ bila isključivo na ARENI a 90% srbije je gledalo u zid. Ako su tada ćutali neka ćute i danas kada je konkurencija kupila prava najzanimljivijih sportskih takmičenja. Inače SBB je ponudio da proda prava nekoj od TV sa nacionalnom frekvencijom ali su sve odbile, a onda su orkestrirano napale SBB kako to nije pravedno. Potpuno je jasno zašto ni jedna tv sa nacionalnom frekvencijom nije smela da sklopi ugovor sa njima ali to je već politika pa da ne ulazimo u te vode.

Ko još gleda RTS ? Ja ga ne gledam od 90-ih, jedino što gledam tamo je sport koji oni imaju eksluzivno a i tada se nerviram jer su tamo ostali katastrofalni novinari. U svim drugim prilikama ni ne setim se RTS-a.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku director na korisnoj poruci:
Anni (27.7.2019), Rockstar (26.7.2019), todos (26.7.2019), torivoje (26.7.2019)