Prikaz jedne poruke
Stara 21.4.2012, 18:25   #1497
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.320
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom

Citat:
Bojan025 kaže: Pregled poruke
Ljudi,evo vec nekoliko dana pokusavam da nadjem film za jednu osobu,ali ne uspevam nikako jer je opis veoma slab i malo detalja.Naime,film je na kao nesto na foru Cube,Saw,House of 9 Exam,The Killing Room,Fermat's Room,Breathing Room...ali nije nista od toga! film je americki

sam pocetak filma(vec prva scena) desava se u jednoj sobi prostoriji u kojoj nema nista osim jednog stola i stolica na kojima sedi grupa ljudi koji se medjusobno ne poznaju.Oni ne znaju kako su dospeli tamo,i dok pricaju o tome sta se desilo pre nego su dospeli tu,javlja im se neki glas preko razglasa i nesto im govori(ne znam sta,valjda neki zadatak) nista vise ne znam...preorao sam sve moguce stranice na netu,ali nista!

P.S Ta soba podseca na one sobe u policijskim stanicama za ispitivanje

Eto toliko,nemam nikakvih drugih podataka.Film je bio emitovan na TV Pinku pre nekoliko godina(jedno 3-4)
Exam (2009)

Citat:
darcom kaže: Pregled poruke
Cao svima.Trazim jedan film vec neko vreme i molio bih vas za pomoc.Radnja ide otprilike ovako:Neki sumski vatrogasci na nekoj planini valjda,secam se bio je i neki lik koji je bio pripravnik za vatrogasce.I onda valjda robijasi beze iz zatvora i izazivaju pozar i uzimaju taoce,i onda ih je glavni baja sve pokokao.Tako nekako

Sudden Death (1995)

Poslednja ispravka: Iris (21.4.2012 u 20:34)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke