Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2012, 12:34   #9336
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Теби баш не значи рецимо како лик воли да игра? Шта ако му се баш не свиђа плејстајл код ловеа? Оће ли се малтретирати са мучним грајндом? Зашто ако може да узме неки тенк који му одговара, а да опет млати паре, само 10% мање?
Пусти људе да препоручују, човек је питао и људи му одговарају. Ако је теби апсолутно небитно да ли ти се тенк за грајнд пара свиђа или не, не мора да значи да је и неком другом тако. Ја рецимо са ловеом не бих издржао пет партија за редом, док бих са тајпом могао двадесет, а да се не сморим. Ако то није битно, онда не знам шта је, јер за тих двадесет сам сигурно зарадио бар трипут више него са ловеових пет.
Наравно да ће свако да да различит савет, а лик ће да изабере оно што му звучи најприближније његовом трипу и то је управо оно што треба да уради.

И чему такав наступ уопште? Дај свој став, узеће се у обзир, али немој да намећеш свој угао гледања свима, није то поента форума. И још на такав начин...

И још нешто - нико није рекао да лове није најбољи зарађивач, али то није једино битно и све време људи причају о томе, јер је у томе поента, а не у математизирању сабраних особина тенкова да се добије најбољи скор.
Citat:
pa kome se svidja kome ne nbt je
Човек пита јер хоће да КУПИ. Дакле, не пита дискусије ради. Да је дискусије ради и да је математизирање у питању, лако би сви дали глас ловеу. Али ако човек хоће да КУПИ премијум тенк, не мислиш ли да ''коме се свиђа коме не'' прелази у један од најбитнијих аспеката при одлуци?
ЈАКО је битно да ти при млаћењу пара имаш и сатисфакцију у гејмплеју, а не да ти то буде само посао који мрзиш.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
pRoskiLLz (25.9.2012)