Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2012, 13:16   #9339
--timebandit--
Član
 
Član od: 10.6.2009.
Lokacija: Zacarana suma
Poruke: 125
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 27 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
Теби баш не значи рецимо како лик воли да игра? Шта ако му се баш не свиђа плејстајл код ловеа? Оће ли се малтретирати са мучним грајндом? Зашто ако може да узме неки тенк који му одговара, а да опет млати паре, само 10% мање?
Пусти људе да препоручују, човек је питао и људи му одговарају. Ако је теби апсолутно небитно да ли ти се тенк за грајнд пара свиђа или не, не мора да значи да је и неком другом тако. Ја рецимо са ловеом не бих издржао пет партија за редом, док бих са тајпом могао двадесет, а да се не сморим. Ако то није битно, онда не знам шта је, јер за тих двадесет сам сигурно зарадио бар трипут више него са ловеових пет.
Наравно да ће свако да да различит савет, а лик ће да изабере оно што му звучи најприближније његовом трипу и то је управо оно што треба да уради.

И чему такав наступ уопште? Дај свој став, узеће се у обзир, али немој да намећеш свој угао гледања свима, није то поента форума. И још на такав начин...

И још нешто - нико није рекао да лове није најбољи зарађивач, али то није једино битно и све време људи причају о томе, јер је у томе поента, а не у математизирању сабраних особина тенкова да се добије најбољи скор.

Човек пита јер хоће да КУПИ. Дакле, не пита дискусије ради. Да је дискусије ради и да је математизирање у питању, лако би сви дали глас ловеу. Али ако човек хоће да КУПИ премијум тенк, не мислиш ли да ''коме се свиђа коме не'' прелази у један од најбитнијих аспеката при одлуци?
ЈАКО је битно да ти при млаћењу пара имаш и сатисфакцију у гејмплеју, а не да ти то буде само посао који мрзиш.
Neznam kako lik igra i ne zanima me, nikome nisam rekao da ne moze da preporucuje vec da se mane corava posla i da kupi jedini prem tenk koji vredi tih 43 i nesto lesnika, sto se tice svidjanja nekog tenka nijedan premium tenk mi se ne svidja igram sa njima samo iz razloga odrzavanja garaze i kupovine novih tenkova i glupiranje sa modulima i to je JEDINA!!! namena prem tenkova niti su dobri niti zanimljivi za igranje, ALI evo ponavljam se ponovo najbolji omer cena/kvalitet je tenk Lowe i kazem ti jos jednom imam sve prem tenkove i znam sta ti pricam... Tajp je s***** ima svojih trenutaka i sad ali ALI... T34 ima onu mrcinu od topa i zna da oshine ali treba pre svake partije neko da sipa vodu za tobom kad krenes u bitku.. SP odlican tenk zaradjuje dosta manje para od lowe ali vrlo, vrlo zanimljiv tenk evo danas sam ostao sam sa njim protiv t-29 i e-75 i nisu znali gde da gadjaju i pobijem... KV-5 nema ga u prodaji.... IS-6 uzasan tenk ne uzimati u obzir... Tajp 62 i DMax, dakle tajp 62 urcina od tenka, a Dmax odlican za igranje... ako sam zaboravio neki, aa pa da Lowe Najbolji Premium Tenk jer ko sto ti rece stil igre je bitan...

Covek nek izabere sam mrzi me da razglabam zasto je tajp dobar ili lowe ili SP, ali eto moje misljenje je poznato
--timebandit-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke