Prikaz jedne poruke
Stara 6.5.2014, 10:51   #1785
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Re: Game of Thrones

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Da ne bih guglao i rizikovao spojlere, nesto sto me zanima iz prosle epizode.
Ono prvo je i mene zanimalo i jedva sam se setio odgovora pa evo

Spoiler za Q&A:

1. Odakle se pojavio onaj sto mu je Bren preko Hodora slomio vrat? Mislim poznata mi je faca, ali ne mogu da se setim.
- Locke, čovek Boltonovih, zamena za Vargo Houta... On je odsekao ruku Jaimeu umjesto jarca Vargo Houta.

2. Ona zena sa sinom, Robinom, jel ona rodjena sestra Ketlin Stark? I jel se njen muz pojavljivao u prethodnim sezonama? Znam da je bilo sudjenu Tirionu tu, ali se ne secam zasto i kako...
- Rođena sestra Kat, poslala joj pismo na startu serije. Udata za matorog Erina, jedva mu posadila dete. On se nije pojavljivao, ali je njegovom smrću sve i počelo pošto je bio desnica Kralju Robertu pa je ovaj došao da traži od Nedda da bude nova, a i Erin je otkrio da ono nisu Robertova deca već znaš već čija...


@ Dimo

Ovde niti kraljevi povlače poteze već su kraljevi samo figure u rukama drugih igrača (Tywin, Tyreli, Martelli pa čak koliko možemo videti i Bariš i Littlefinger) niti je onda pion koji je do sada bio značajan za dalju igru. Za dalje ćemo videti i pričati kad za to dođe vreme ...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
nexexcalibur (6.5.2014)