Prikaz jedne poruke
Stara 25.5.2014, 12:32   #1889
nixma
Član
 
Član od: 24.5.2014.
Poruke: 123
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 53 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Ćao svima

Pratim ovu seriju od početka i evo tek sad se pojavih na temi.

Nisam čitao knjige i ne planiram dok se serija ne završi, jer sam u ranijim slučajevima kad sam knjige čitao samo dobijao napad besa na sve promene serije/filma u odnosu na knjigu.

Serija mi se dopada, za vas čitače, ne brinite se i nečitačima je sve jasno(barem, sve što oni žele da nam pokažu) i serija je dovoljno zanimljiva i intrigantna i bez nekih stvari za koje žalite što ih u seriji nema.

Naravno da nije sve idealno, ima nekih scena koje su glupave(iskreno mislim da je scena kada Yara pokušava da spasi brata najgora u čitavoj seriji), ali velika većina stvari su odlične, a najveća vrednost su upravo likovi.

Jer ono što je najbitnije za svaku priču je da likovi stvaraju diskusiju, da nisu jednoznačni, da se o njihovim potezima može polemisati beskrajno.


Ono što mene uvek zanima u svakoj priči je kraj, jer način na koji se završi priča nekako uslovljava naš pogled na sve ostalo. Nadam se da pisac neće u želji da bude što šokantniji na kraju napraviti neki besmislen obrt.

U svakom slučaju drago mi je što će se serija verovatno završiti pre knjige. 7-8 sezona koliko sada planiraju je skroz dovoljno i slažem se da bi se serija verovatno razvodnila ukoliko bi išla na 10 i više sezona.

Pozdrav
nixma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku nixma na korisnoj poruci:
Asmodeus (25.5.2014), gagi_ns (26.5.2014), simke85 (25.5.2014), Zemunelo (27.5.2014)