Prikaz jedne poruke
Stara 27.5.2014, 14:16   #20339
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@Puritania
Slažem se za Chi-Nu, odličan tenk. Sada sam nastavio dalje tu liniju. Idem po tier VIII a možda kasnije i po tier X.

Napljuvali su tu liniju jer se ne igra CW sa njima. U igri imaš 5-6 tenkova sa kojima se igra CW, 5-6 koji mogu da prođu i sve ostalo je *****e. Isto i sa Team Battle, imaš 7-8 tenkova koji se uvek vrte i to je to. Svi ostali tenkovi su za uživanje u randomu.

Svaki tenk je drugačija priča kada ga celog istražiš.

@Zoran_KS
Ne moraš ti kupiti odmah tier 8 teškog tenka. Oni su najskuplji. Možeš za početak i neki tier 5-6, oni su 10-15e ako se ne varam. Premium tier 5 će ti zarađivati 2x više srebra za isti učinak kao što imaš sa KV1. Pa kasnije ako i dalje budeš igrao pazari neki tier 8 ili sačakaj nove misije za njih.

Dok nisam uzeo ovaj SP pare sam grindao sa Hellcatom. Nabio sam mu ~550 partija XD

@MarilynManson
Najpouzdaniji su ti autoloaderi: T57 Heavy Tank, Bat.-Châtillon 25 t i AMX 50 B. Naravno moraš znati i da igraš sa njima, pošto se očekuje min 3k dmg da praviš sa njima a ne da zagineš sa 1k dmg.

@Serbandsteel
WT-E100 u CW. Zavisi od mape i taktike. Ako se traži TD uglavnom se on prvo uzima. Takođe se očekuje i da napraviš ogroman dmg.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke