Prikaz jedne poruke
Stara 27.12.2020, 10:18   #3785
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Telekom je trenutno jedan od najvećih gubitaša u Srbiji i nije normalno da jedna takva kompanija rasipa novac u buđzašto i daje besplatne usluge. To je trenutno kompanija koja služi ovoj vlasti da uništava sve medijske kuće koje nisu pod njihovom šapom.

N1 je čist trošak za SBB i jedina uloga tog kanala je da obogati njihovu ponudu za ljude koji žele normalan informativni program a ne 100% propagandu koju emitiju tv sa nacionalnom frekvencijom. Ponuda RTS da emituje jedan takav kanal za džabe je ništa drugo do jeftina propganda i populizam jer znaju da SBB na tako nešto ne može da pristane jer onda N1 gubi smisao. No dosta ljudi ne interesuje politika pa nasednu na te laži iz telekoma.

Država i te kako pokušava da uništi SBB i to je jasno svakom ko prati tu temu. No pošto svi ti kanali ne žive od reklamiranja nego od osnovne pretplate nas koji koristimo kablovsku u principu im ne mogu ništa. Jedino da u stilu 1945. nacionalizuju a to ne smeju zbog zapada. Ostalo je samo da im na sve načine sapliću svaku njihovu investiciju pa tako SBB čeka dozvolu za polaganje kablova 6 meseci a Telekom dobije za 6 dana. Pa onda dođe agent Telekoma sa svim podacima o mom ugovoru sa SBB i nudi mi bolje uslove. Iskreno Telekom mi se toliko gadi da ne bi prešao kod njih ni da je duplo bolji a tretuno je duplo gori i po usluzi i po kanalima. Cena jeste malo niža ali zato muzu državu tako da mi to platimo svakako.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku director na korisnoj poruci:
toxic (27.12.2020)