Prikaz jedne poruke
Stara 27.12.2020, 18:25   #3790
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Ne znam samo odakle ti to da je prethodna vlast favorizovala SBB. Zavlačili su ih 2-3 godine za direktnu konekciju ka inostranstvu, pa 2-3 godine za fiksnu telefoniju, za mobilnu su ih do kraja zezali dok nisu odustali.
SBB jeste iskoristio priliku, otkupio gomilu malih kablovskih operatera i ponudio brzi internet dok je kod Telekoma vrhunac ponude bio ISDN, ali ne zato što je bio u povlaštenom položaju, nego zato što su svi ostali konkurenti bili lokalni provajderčići, a Telekom je imao gomilu nesposobnih partijskih ljudi i glavni posao mu je bio da finansira sve što vlast kaže da treba finansirati.

Ja sam bi na SBB i bio sam zadovoljan, ali sada sam na Telekomovoj optici ne zato što podržavam vlast, nego zato što mi je bolje i povoljnije. Kada mi istekne ugovor, ako mi ne daju opet neki besplatan period, preći ću kod SBB, pa za dve godine opet na Telekom ako mi SBB ne da besplatno... Previše sam mator da verujem da su navijači 12. igrač i da treba da žrtvujem bilo šta da bi neki Kurta sjahao i neki Murta uzjahao. Naravno, nisam ekstrem i neću prelaziti preko granica ljudskosti i pristojnosti, ali gledam samo sopstveni interest i zabole me i za vlast i za opoziciju i za sve njihove poltrone i navijače...
namcor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke