Prikaz jedne poruke
Stara 27.12.2020, 18:37   #3791
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.228
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

SBB se bio rasirio u jednom trenutku i na preko 70 odsto trzista. To je jako tesko izvodljivo ako nemas dobro zaledje. To sto su ih zezali je druga prica i otisli bismo jos dalje u politiku a ovo je ipak IT forum.
Tvoj pristup je i moj: mene zanima moj interes u svemu tome tj sta ja dobijam. Jasno je da dobijamo vise ako je ponuda bolja. Trenutno sam zadovoljan Supernovom (pre dve godine sam bio bas besan), zaista bih zeleo da imam alternativu. Eno, brat u drugom delu bloka je na SBB-u i zadovoljan je. Ima opcije za gledanje programa koje ja nikada nisam imao. A to sto u jednom delu bloka postoji SBB, u drugom Supernova a relativno retko u zgradi oba provajdera je posledica prvobitnog dogovornog deljenja kolaca. Oni su se dogovarali, nas niko nista nije pitao.


Citat:
Net mi je 50 ali imam sve HD kalane uključujući HBO paket, Cinestar paket, sve moguće dokumentarne i sportske u HD, Adult paket... Ugovor je odavno istekao, nisam u obavezi nikakvoj ali za 2920 danas se nigde to ne dobija, tako da ćutim i arčim dok traje.
@Aibo:
Nikada ti nisu ukinuli digitalne kanale ili jesu pa si se zalio i pustili su ih? Sestri su ih bili sasvim ukinuli i zahtevali potpisivanje novog ugovora. Za 2920 din je to ekstra. Adult paket nije neophodan

Poslednja ispravka: Laskaris (27.12.2020 u 18:47)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke