Prikaz jedne poruke
Stara 28.12.2020, 0:16   #3797
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Kada čujem da je N1 opozicioni tačno znam sa kim pričam. Opozicija kada gostuje na N1 prolazi kao bosa po trnju jer ih ovi izrešetaju pitanjima od kojih je bar pola prilično neugodno. Svojevremeno je jedna bivša političarka rekla "opozicije nema nigde na medijima a i kod vas obzirom kako prolaze bolje im je da ne dolaze". To je i suština medija da prenese kritiku društva na tačno određenu "adresu". To što se nekom ne sviđa šta može da se čuje na N1 to je njegov problem a ne znak da je neko neobjektivan. Kada N1 bude dizao u nebesa opoziciju onda možemo da pričamo o nekoj paraleli pink-n1. A do tada pogledajte malo kako izgledaju gostovanja na našim televizijama pa sami procenite ko je kakav medij. Nemojte nam ovde prenositi besmislice režima koji brani svoju poziciju aposlutnog gospodara medijskog prostora.

Ja razumem da ljude ne zanima politika. Na kraju krajeva to je i cilj svakog političara da one za koje zna da nikad neće glasati za njega makar otera u apstinenciju jer to je isto kao i da glasaju za njega. No grdno se varate ako mislite da onaj na vlasti ne utiče na vas. Pa mi i imamo siromašnu IT ponudu jer ovde ni jedna renomirana firma ne želi da dođe jer ne postoje osnovni uslovi za poslovanje.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku director na korisnoj poruci:
MiloshNBG (29.12.2020), simke85 (30.12.2020), todos (28.12.2020)