Prikaz jedne poruke
Stara 16.7.2009, 16:34   #7
Densetsu
Veteran
 
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Novi Monkey Island(i) + Remake prvog dela

Slazem se da su animacije siromasne ali meni to ne smeta. Pozadine su odlicno uradjene i ovaj put mi nije trebao mikroskop da vidim gde se nalazi gumena kokoska Pozadine mnogo bolje izgledaju u igre nego na slikama, jer vecina njih ima svoje animacije, mada razumem da neki vole stare zbog njihovog shmeka.

Glasovna gluma je na nivou. Koliko sam mogao da cujem, izgleda da su vratili Earl Boen-a kao glas LeChuck-a (ne znam zasto je bio odsutan u prvoj epizodi Tales of Monkey Island-a). Posebno mi se svidja glas "Ask me about Loom" lika Jedina nebuloza je to sto nema glasova u classic modu. To je po meni, jedna od glupljih odluka koje su doneli. Razumem da su hteli da daju kontrast izmedju novog i starog ali opet je glupost.

Novi interfejs je iskomplikovan bezveze ali pretpostavljam da je takav kakav je zato sto su hteli da ceo ekran bude slobodan od "pick up" "walk to" komandi tj. da bi ljudi mogli da uzivaju u 1080p pejzasima

Nisam puno igrao, ali za sada sam vrlo zadovoljan igrom. Jedva cekam da vidim kako kanibali izgledaju
Densetsu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke