Prikaz jedne poruke
Stara 18.12.2012, 8:30   #19
deluxe
Veteran
 
Član od: 8.9.2012.
Lokacija: Čačak
Poruke: 556
Zahvalnice: 80
Zahvaljeno 76 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Predog za tekst: Polovnjaci

Citat:
Thaedass kaže: Pregled poruke
Hm.. Tesko je utvrditi koja je polovna komponenta dobra u smislu,oni u redakciji testiraju dobar (ili makar normalan) deo (komponentu) i posle toga svi misle da treba kupovati bas to jer je dobro ili u slucaju da je nesto na testu lose proslo-lose. Previse varijacija ima u tome. U 10 polovnih grafickih kartica moze biti 10 razlicitih po stanju/kvalitetu i ponasanju u radu. Zamisli koje bi to posledice to moglo da ima. Flametorch mi pada na pamet Ja recimo kad hocu da istestiram nesto do max,a novije je (do 3 meseca),uzimam polovno jer znam da cu modovanjem (i poliranje procesora ovde spada) izgubiti garanciju. A recimo nadjem za smeshne pare. S druge strane polovne komponente je dobro uzeti u slucaju da zelis neki (mali) napredak sa starim i prevazidjenim kompom,a znas da nema smisla uloziti neki ozbiljniji novac u njega. Tako da bi testiranje "polovnjaka" bila klackalica sto se relevantnosti tice. Ako vam treba neki savet imate temu za to ili u slucaju da se nista ne podudara sa zeljenim pitanjima/temom otvorite novu temu u kojoj bi ste izrazili svoje interesivanje u neku komponentu i na sta bi ste trebali obratiti paznju,o ceni,ima li smisla tako nesto kupovati etc etc.. Nadam se da cete razumeti sta hocu da kazem
+1
deluxe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke