Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2016, 7:39   #15
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2016

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Čitam ga otkad znam za sebe, i nikad se nije osjetio veći "zamor materijala" u pisanju, sadržaju i samom kvalitetu. Popuna tekstova sa zanimljivim linkovima, blic-novostima iz svijeta IT-a su oduvijek tu, ali mi je jako negativna pojava koju uočavam, a to je - da je kompletan časopis postao popuna prostora, sa Kuzmanovićevim rantom i svega par duhovitih i kvalitetnih tekstova, pa čak i pisama mjeseca. Nasuprot tome, pogledajte komšijski Bug ili VIDI pa vidite kako treba da izgleda jedan sveobuhvatan IT časopis. Sad će da krene kuknjava "oni su u EU, imaju više para, blablabla" ali poenta je u tome da se oni TRUDE: imaju recenzije, intervjue, berzu poslova, prisutni su na Youtube-u i društvenim mrežama a Svet kompjutera postoji samo kao fejk profil na Instagramu i legit profil na Twitteru gdje se tek ponešto objavljuje. U doba kada je promocija apsolutno besplatna, bruka je da ne postoji niko u redakciji ko bi snimio video recenziju testiranog hardvera, telefona, graf. kartica i sl. Ali ne, važnija od toga je Kuzmanovićeva pljuvačka kolumna i evociranje blijedih sjećanja na Uzelca. Bilo je govora o pratećem CD/DVD izdanju uz novine, pa ništa od toga. Jedno vrijeme su poklanjali one 3u1 kafe i "praškove", pa ni to nije zaživjelo. Debelo griješe jer ne znaju ni da zadrže stare, a ni da privuku nove čitaoce. Pa više publike privlači ona "slikovnica" Screenfun. Ljudi iz SK ne žele da se potrude, smeta im manjak para, udar asteroida, meteorska kiša, podzemne vode, uvijek se nalaze razlozi za nerad i kraj priče. Još ću ja da ispadnem pljuvač samo zato što sam ukazao na nešto što je, valjda, očigledno svakom ko je normalan.
Samo cu ti reci; Politika, majka i maćeha.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
ColdBoot (3.4.2016), mvasic (3.4.2016), Wolverine (3.4.2016), Yonai (5.4.2016)