Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2016, 11:58   #18
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2016

Ja sam mnoooogo godina kupovao sve domaće kompjuterske časopise koji su bili na tržištu, a poslednje 2-3 samo SK, jer sam shvatio da je u doba interneta štampa prevaziđena i spora i da mi je pametnije da 1000 dinara mesečno uložim u nešto drugo, a SK nekako kupujem što iz "solidarnosti", što iz nostalgije, a i nekako ipak volim da jednom mesečno sednem i da prelistavam...
Nemam utisak da se ne može ništa pametno pročitati, ali se slažem da su unapređenja uvek moguća. Sa druge strane, koliko god da zvuči bezobrazno, na raznim forumima na razne teme, uvek pitam ove što sve znaju: kad si već tako pametan i sposoban, što ti ne napraviš bolji časopis, telefon, internet, šta god... Koliko imamo pametnih i sposobnih ljudi na raznim forumima i FB, trebalo je do sada da imamo 1Gb/s simetrični net za 100 dinara, neograničenu telefoniju za 100 dinara, telefone na nivou S7 za 100 dinara, i7/GTX980Ti za 100 dinara... i vrhunski IT časopis sa dopisnicima iz svih svetskih metropola i tekstovima koji se pišu bukvalno minut pre štampe, na 300 strana, bez reklama i sve to za 100 dinara... pri tome, da svako dobije personalizovani primerak gde će igra meseca biti baš ona za koju čitalac smatra da treba da bude, a prikazi hardvera da hvale isključivo ono što dotični čitalac ima ili želi da kupi.
namcor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke